Latviski Russian
Par mani   Produkcija   Pasūtīt   Kontakti
 

Par mums

Firma „Jarošs” bija dibināta 2000.gadā. Tā novietojās zvaigznes, vai vēl kaut kas, bet uz gadsimtu robežas parādījās jauns mazs uzņēmums. Sākumā, kā visiem, bija ļoti grūti. Iedomājieties, strādāt līdz šim 20 gadus vienam pašam un atbildēt tikai par sevi, bet šeit – pavisam cita pieeja. Strādāt ar meistariem, kurus sen jau esi zinājis, draudzējies un palikt par viņu šefu – tas ir ārkārtēji sarežģīts uzdevums, citreiz neizpildāms. Ar kādiem nācās izšķirties, citi aizgāja paši. Bet ar laika gaitu izveidojās nelokāms un saliedēts kolektīvs no teicamiem meistariem un brīnišķīgiem cilvēkiem. Katrs ir speciālists konkrētā sfērā, bet, kad jārisina sarežģītie uzdevumi, mēs sapulcējamies, un it kā mūsu domas akumulējas vienīgā pareizā risinājuma izteikšanai. Piemēram, Aleksējs Tugajs. Strādā pie mums kopš firmas dibināšanas, tā teikt ir viens no vaļiem. Sāka, kā parasts amatnieks, bet tagad ir galvenais speciālists karstās emaljas tehnoloģijā. Viņš ir ārkārtīgās atbildības cilvēks. Man ir gods strādāt blakus viņam. Pavēls Ivaščenko – tā ir atsevišķa runa. Sārtvaidzis puika, kas atnācis pie manis 14 gadu vecumā un šo 7 gadu laikā pārvēršas par labu meistaru. Apdāvināts ar zīmēšanas talantu, viņš ātri apguva mākslinieciskās emaljas izgleznošanas tehniku, tā saucamo filigrānemalju. Un vispār, viņš rada visu laiku kaut ko jaunu, mūsdienīgo kolektīvā, blakus viņam tu aizmirsti par savu vecumu.
Miša Birjukovs. Nesen atnāca firmā, bet uzreiz parādīja sev kā cītīgs cilvēks. Mazrunīgs, bet citreiz var izteikt kaut ko tādu, ka stāv vai krīt. Ļoti nopietna pieeja katrai darba operācijai, vārdu sakot – speciālists. Maksims vēl tikai mācās, bet redzot viņa tieksmi pie pilnības, es domāju, ka no viņa iznācis labs meistars.
Nu, un protams, mana sieva, gan arī galvenā grāmatvede. Visstingrākā kritiķe viesiem darbnīcas izstrādājumiem. Bez viņas vispār nekas nebūtu. Kā austrumu gudrība saka: vēl neviens vīrietis nav realizējies bez sievietes, viņas mūzas. Tādā veidā mums ir pilns komplekts.
Nāciet, zvaniet, rakstiet e-vēstules, mēs priecāsimies izpildīt jebkuru Jūsu pasūtījumu.
Vienmēr Jūsu, Jevģēnijs Jarošs